TesLa Metals Ltd.

פיתוח סיכויי מינרלים הקשורים ל- EV כיום


תקנה 506 (ג) מימון בהנפקה פרטית, מינימום 3 מיליון יחידות, מקסימום 100 מיליון יחידות, לפי יחידה של CDN $ 0.05 ליחיד, כל יחידה 1 מניה משותפת אחת ו צווי לרכישה לשנתיים ב- CDN 0.15 דולר למניה משותפת, יחד עם הנפקה פרטית זרימת מניות עבור מינימום 2 מיליון זרימה ביחידות, מקסימום 100 מיליון זרימה דרך יחידות בקנדה, בסכום של 0,08 דולר CDN ליחידה, כל יחידה מורכבת מזרימה אחת דרך מניה משותפת, וצו לשנתיים אחת לרכישת זרימה דרך מניה משותפת במחיר של CDN $ 0.20 למניה. כיום 260 מיליון מניות שהונפקו עבור הלקוחות הפוטנציאליים שנרכשו, המפורטים להלן. אם ההשמה הפרטית המקסימלית הושלמה יהיו רשומים 460 מיליון מניות ויבוצע רישום של ניירות ערך. צור קשר לקבלת מסמכים ומידע נוסף Brian@teslametalsltd.com או 604-378-0889

מתכות TesLa בע"מ, מתפתחות


- שש (6) אירועי ברזל הסטנדרטיים, שאינם 43-101, רשומים בפרסום משרד המכרות בקוויבק FER EN QUEBEC (ברזל בקוויבק) של דוח 1970- 1970 מפרט את כל 6 עם סך של למעלה מ- 700 מיליון טון של + בממוצע. 32% ברזל בתוך שוקת לברדור המארחת משקעים דומים אחרים שנכרתו מאז שנות החמישים, ואשר הובלת הרכבות שולחת את עפרות הברזל שנמכרו לאורך 930 ק"מ לנמל ספטמבר ILL בקוויבק. מטסלה מתכות בע"מ, שישה פיקדונות היסטוריים יצטרכו מימון של 200 ק"מ של נמלי פרסום בכבישים ורכבות בכדי להזיז את הברזל ולא יוכל לנצל את הנמלים הדרומיים הקיימים. הנשיא ביידן הודיע ​​כי ירצה להבטיח סיור בגבולות הארקטי ובגבולות הצפון האחרים של צפון אמריקה, ולכן Kuujjuaq בהיותו נמל ימי וצוללות היסטורי, יסייע בפיתוח התשתית להעברת הברזל בהופעות היסטוריות של TesLa Metals Ltd. דורשים קידוחים לאישור ציונים וטונות וכדי להגדיל את הטונות, שרוב המימון למיקומים פרטיים ישמשו עבורם.

-שני (2) מכרות ברזל היסטוריות, תקן שאינו 43-101, ממוקם בקוויבק.

-הופעה אחת (1) היסטורית, לא 43-101, מנגן שהתגלתה בקוויבק בסוף שנות הארבעים עם ייצור היסטורי.

-הופעה אחת (1) היסטורית, שאינה בתקן 43-101, ניקל בסמוך למכרה מותרת מכרה ניקל בקוויבק.

לקוחות פוטנציאליים רבים בליתיום הממוקמים בקוויבק, כולל קרקע צמודה ל- Pallinghurst.com מכרה ליתיום וובאוצ'י של נמסקה. להפוך ליצרן קריטי של ליתיום הידרוקסיד.

-אירוע היסטורי אחד של צפון קוויבק ברזל שנמכר למטבע מטבע הברזל.


ברזל בקוויבק - ברזל לסוללות לטווח ארוך EV ליתיום ברזל פוספט.

קוויבק היא יצרנית עפרות ברזל מוכרת בעולם, עם שוקת לברדור המספקת ברזל לעולם מאז ראשית שנות החמישים.

TesLa Metals Ltd., מחזיקה בבעלות של 100% בשישה (6) תקנים היסטוריים, שאינם 43-101, אירועי ברזל שהתגלו וקדחו בסוף שנות הארבעים, כל אלה דווחו בפרסום FER (IRON) של ממשלת קוויבק (1970), ודוחות היסטוריים מקבילים. , עם קידוחים לעומק, עם משאבים שאינם סטנדרטים שאינם 43-101 מאז 43-101 יושמו בסוף שנות התשעים.

החברות המגלות היו כורים היסטוריים של מכרות ברזל בהווה ובעבר בקוויבק ולברדור ניופאונדלנד, וקידחו את ההתרחשויות.

שניים (2) ממופעי הברזל בטווח של 8 ק"מ זה מזה, מסתכמים בלמעלה מ -450 מיליון טון ברזל עם + 32% ברזל, רק 150 ק"מ מעיר הנמל הקיימת בקוויבק, אך ללא תשתית כבישים או רכבות שוטפת. דוחות מטלורגיה היסטוריים מראים ריכוז פשוט ל -62% ברזל, והערכות גסות שנעשו עלויות שלי, הובלות ברכבת ונמל בדו"ח חברת הכרייה ההיסטורית.

ארבעה אחרים (4) מרבצי ברזל באזורי אשכול אחרים בתוך 100 ק"מ משני (2) פיקדונות לעיל, ובתוך כ 200 ק"מ מאותה עיירת חוף ונמל קיימת בקוויבק.

TesLa Metals מחזיקה בנתח של 100% בשני (2) מכרות IRON סטנדרטיים שאינם תקן 43-101 הממוקמים בקוויבק, שנמצאו בבעלות לאחרונה ונחקרו על ידי כורה הברזל הנוכחי בקוויבק, ה- Champion Iron Limited המפורסם ב- TSE. ונרכשה על ידי TesLa Metals Ltd. .. Lac Jeannine ייצרה מעל 265 מיליון טונות של עפרות ברזל, ללא תקנים 43-101, כאשר ארסלור מיטל הייתה המציעה המנצחת מממשלת קוויבק בכריית מגזרי הברזל והמנגן שנמצאים על אדמת בעלי תואר אחרים. מכרה הברזל השני, מכרה הילטון הממוקם בדרום קוויבק, ייצר מעל 55 מיליון טון עפרות ברזל, ללא תקנים של 43-101, עם דיווח של +43 מיליון טון של עפרות ברזל שקיימו בסגירה, ולא על פי תקנים של 43-101.מתכות TesLa בעלות אחוז של 100% בהתרחשות מנגן היסטורית, המתרחשת בצורה של מנגניט, תחמוצת מנגן הנוצרת באוקיינוסים העולמיים כגושים. נכון לעכשיו, כמה חברות כרייה ברחבי העולם מחזיקות שכירות בחו"ל באזורים מסוימים בעולם לחיפוש אחר גושים מנגן / מנגנית בקרקעית הים, אולם פיקדון מנגניט TesLa Metals מתרחש ביבשה, הותווה בקידוחים בעבר, ובאי בסנט. לורנס עם גיאולוגיה משקעית אחרת שתוארה המארחת משאבי מלח משמעותיים ועצומים, כל אלה הופכים את TesLa Metals לספק אפשרי עולמי בעלות נמוכה משמעותית בהשוואה לכורים פוטנציאליים בקרקעית הים. TesLa Metals Ltd., פיקדון מנגניט היסטורי ממוקם על אי בנתיב הים של סנט לורנס בקוויבק. האי כבר מאפשר כריית מלח.

פיקדון המנגן נכרה, בתקנים שאינם 43-101, בסוף שנות הארבעים, וקידח הופעות, שאינן תקן 43-101, עם ערכים שפורסמו בשנות הארבעים והחמישים, ללא 43-101, 34,000 טון בממוצע של 5.9 % Mn דווח בשנת 1948 על פי מערכת המידע המקוונת של ממשלת קוויבק ודיווחים היסטוריים מקבילים.

TesLa Metals מחזיקה בבעלות של 100% בקרקע פוטנציאלית הסמוכה למכרה ליתיום Peminghurst.com Nemaska ​​בקוויבק. היעד יהיה ליתיום המופעל על ידי פגמטיט, בדומה להיתר המכרה הסמוך, כאשר מתכות TesLa Ltd. מושטחות בטווח של כ -2 ק"מ מהיתר הכרייה, ולא הוכח כי התרחשה עבודה היסטורית בשטח זה. Pallinghurst.com החזיקה במדינות נמסקה של ליסיון באתר שלהם "... מכרה וובאוצ'י בקוויבק, קנדה, אחד ממאגרי הליתיום ספודומנים העשירים בעולם, הן בנפח והן בדרגה ...".

TesLa Metals Ltd., מחזיקה בריבית של 100% בכפוף לתמלוגים ממיסים ברוטו של 1% בסיכום הזהב של בייבי בייבי בייבי שנמצא 8 ק"מ צפונית לטימינס, שדה התעופה באונטריו. סיכוי הזהב של בייבי בייבי בייבי מארח שני חורי קידוח היסטוריים שהושלמו על ידי מכרות כיפה בשנת 1973 ובדקו אנומליה של טוראם. שני החורים, 790 מטר זה מזה, הצטלבו מיירט רב-רגליים של גיאולוגיית מארח זהב של טימינס והחזירו ערכי זהב בדרגה נמוכה. מעולם לא נבדקו שני החורים ולא קידוחים נוספים כדי לקבוע את מידת מינרליזציה של הזהב. מאוחר יותר נרכשה כיפות כיפה על ידי פלאסר והפכה לכיפת פלאסר, כאשר מכרה הדגל היה מכרה הכיפה הממוקם בטימינס שהתגלה בשנת 1908 והפיק למעלה מ- 23 מיליון אונקיות זהב עד לסגירתו בשנת 2016.